20 listopada 2007

Staramy się tworzyć pojedyncze egzemplarze naszych prac, dlatego tak ważny jest dla nas kontakt indywidualny z klientem. Współpraca ta daje nam możliwość dokładnego omówienia szczegółów zamówienia, a co za tym idzie jak najdokładniejszego spełnienia oczekiwań.
Ze swojej strony gwarantujemy wysoką jakość naszej ceramiki i jej unikatowość.

Joanna i Michał


Właścicielem galerii internetowej www.artystycznadusza.pl jest firma Artystyczna Dusza Joanna Domska-Paluch, ul. Strąkowa 6, 10-847 Olsztyn, NIP 739-313-62-42, REGON 280135591. Firma jest wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Olsztyn, pod numerem 45362.
  Jak zamawiać:

 • jeśli spodobała się Państwu któraś z naszych prac prosimy o maila (beadsofclay@gmail.com) z informacją co chcieliby Państwo kupić, a my potwierdzimy przyjęcie zamówienia i wyślemy numer konta.
  W wypadku rzeczy już sprzedanych poinformujemy czy jest możliwość wykonania podobnej, a jeśli tak, to w jakim terminie i w jakiej cenie.
Chętnie realizujemy indywidualne zamówienia. Do wykonania biżuterii przystępujemy po uzgodnieniu szczegółów zamówienia – charakter, długość, kolorystyka itp. Staramy się wykonać przynajmniej kilka propozycji, które następnie fotografujemy i wysyłamy mailem do wyboru i akceptacji.

Jesteśmy otwarci na sugestie – zachęcamy do dzwonienia bądź pisania. Zapraszamy również wszystkich chętnych do odwiedzenia nas i zakupów w naszej pracowni.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon z kasy fiskalnej. Na życzenie możemy wystawić fakturę Vat.


  Koszty i sposoby wysyłki:

 • w przypadku zakupu biżuterii ceramicznej o wartości do 200 złotych do ceny biżuterii doliczyć należy opłatę za przesyłkę w wysokości 6,5 złotych. Powyżej 250 złotych koszty wysyłki są pokrywane przez nas.
  Opłaty za wysyłkę zwierzątek i innej ceramiki będziemy wyliczać indywidualnie w zależności od wagi i sumy zamówienia.
  W wyjątkowych sytuacjach możemy wysłać przesyłkę za pobraniem, wtedy koszt wysyłki listu wynosi 18 złotych,

 • zamówienia wysyłamy listem poleconym priorytetowym. Staramy się, by odbyło się to najpóźniej następnego dnia roboczego po stwierdzeniu wpłaty na nasze konto,

 • w dniu nadania przesyłki wysyłamy maila z informacją,

 • dane do przelewu:
  Artystyczna Dusza Joanna Domska-Paluch,
  ul. Strąkowa 6, 10-847 Olsztyn,
  numer konta: 47 1140 2004 0000 3602 4338 5706 (mBank),
  Zwroty i reklamacja:

 • jeśli nasze prace nie spełnią Państwa oczekiwań, można je zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. W takim przypadku zwracamy jedynie koszt zakupionej pracy. Prosimy o zwrot wystawionego przez nas paragonu bądź faktury,

 • każda reklamacja będzie rozpatrywana indywidualnie.