31 maja 2010

W zeszłym roku, zaproponowaliśmy naszym stałym klientkom spotkanie z nami na Warszawskich Spotkaniach Ceramicznych. Było nam niezmiernie miło, że na nasze zaproszenie zareagowało tyle pań. Mieliśmy okazję poznać osobiście nasze klientki, które do tej pory znaliśmy tylko korespondencyjnie. Dzięki miłym słowom skierowanym pod adresem naszym i naszej biżuterii ceramicznej wróciliśmy do domu w optymistycznych nastrojach. 

Mając w pamięci te miłe chwile z chcieliśmy kontynuować tę świecką tradycję i zaprosić Państwa, tym razem na 6 Warszawskie Spotkania Ceramiczne.

6 Warszawskie Spotkania Ceramiczne, odbędą się 12 czerwca 2010 r. w godz. 11.00-18.00 wkoło siedziby Centrum Promocji Kultury, Warszawa Praga-Południe, ul. Podskarbińska 2. Link do Mapy Google tutaj.

Będzie można porozmawiać z nami, obejrzeć i poprzymierzać naszą ceramiczną biżuterię a dla naszych stałych klientek przygotowaliśmy niespodziankę: Wszystkie panie, które przyjdą w naszej biżuterii dostanę, tak jak w tamtym roku, rabat na kolejne zakupy biżuterii Artystycznej Duszy. Promocja będzie trwała przez całą sobotę 12 czerwca :-)

Więcej informacji na temat innych atrakcji przygotowanych przez Związek Ceramików Polskich tutaj.